Корзина
38 отзывов

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+380986791050
+380506907480
profsnab.com.ua
Корзина
Клинотоксил адсорбент микотоксинов 20кг

Клинотоксил адсорбент микотоксинов 20кг

 • В наличии
 • Код: 145

1 748 грн./упаковка

Купить
+380986791050
 • +380506907480
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики

Фармакологічна дія / Клинотоксил адсорбент микотоксинов  20кг минеральная добавка

Алюмосилікати, що входять до складу адсорбенту, володіють адсорбуючими властивостями, зв’язують і виводять з організму тварини міко-, бактеріо- і фітотоксини.

Адсорбент мікотоксинів «Клінотоксил»поглинає токсини (афлатоксини В1,В2,G1,G2, М1,М2,Т2-токсин. НТ2-токсин, охратоксини А,В,С,Д, зеаралеон, ерготоксин) , які знаходяться в зерні і комбікормах, скорочує їх кількість в організмі тварин, знижує вірогідність виникнення при афлотоксикозіі Т2-токсикозі захворювань у свиней ( рожа, сальмонельоз, і т.д.), ВРХ (анаеробні інфекції, запалення вимені і т.д.) ,птиці ( мікотоксикоз, Еймеріоз, інфекційний бронхіт, бурсит, сальмонельоз і т.д.).

Адсорбент мікотоксинів «Клінотоксил» знижує кількість аміаку в органах травлення і фекаліях, що в свою чергу знижуютє агресію та збудження тварин (попереджає канібалізм у тварин і птиці). Завдяки своїм властивостям до поглинання часток аміаку посилюється детоксикуюча функція печінки, що призводить до зменшення соматичних клітин в коров’ячому молоці.

Адсорбент мікотоксинів «Клінотоксил» зв’язує тяжкі метали і шкідливі гази, регулює кислотність. Адсорбент являється джерелом мікроелементів для тварин та птиці, посилює міцність шкаралупи яєць птиці.

Адсорбент мікотоксинів «Клінотоксил» виводиться з організму тварин протягом 36 годин.

Переваги:

Істотною перевагою суміші дсорбуючої для свійських тварин та птиці «Клінотоксил» перед аналогічними засобами боротьби з різноманітними токсинами є те, що:

 • Природні алюмосилікати володіють хорошими адсорбційними та іонообмінними властивостями. Специфічність їх дії зумовлена будовою алюмосилікатного каркасу їх кристалічної гратки і наявністю у кристалі мікропорожнин та пустот в яких утримується комплекс обмінних катіонів та молекул води.
 • Підкислення алюмосилікатів органічними кислотами приводить до видалення катіонів металів з поверхні (декатіонування) та переведення в Н+ форму. При цьому збільшується об’єм внутрішніх каналів сорбенту. Завдяки цьому «Клінотоксил» ефективно сорбує надлишкову вологу у організмі, гази, ендотоксини – таким чином ефективно запобігаючи діареї.
 • Спеціально підібраний комплекс кислот при підкисленні препарату застосовується у певній послідовності з певним часом експозиції, що дозволяє не лише контролювати процес декатіонування, а й адсорбцію двоосновних кислот, які входять до складу «Клінотоксил». Попадаючи в шлунок тварини (кисле середовище) відбувається десорбція двоосновної кислоти з пор алюмосилікату у шлунок тварини, при цьому сорбуючи на себе надлишкову вологу у організмі, гази, ендотоксини. За допомогою цієї кислоти у організмі відбувається розщеплення токсичних речовин – за принципом Ле-Шательє, а також підвищується поживна цінність продуктів харчування, оскільки фумарова кислота є учасником циклу трикарбонових кислот, або циклу Кребса, який є головною ланкою метаболізму, що відповідає основному джерелу енергії при хімічному перетворенні. Тому навіть у випадку вживання неякісних кормів, фумарова кислота дозволяє швидко перетравлювати ці продукти – запобігаючи інтоксикації організму
 • При декатіонуванні іонообмінними іонами є іони магнію, кальцію, калію та натрію. Утворені солі, внаслідок взаємодії з кислотами, виступатимуть як смакові добавки (солезамінники).
 • Додавання органічних кислот знижує рівень рН до 3,1, що в свою чергу позитивно впливає на травну здатність шлунку підвищуючи моторно-сереторну функцію, тобто пришвидшує засвоєння поживних речовин. Також проходячи через травний тракт, кислий препарат викликає підвищення жуйного рефлексу у тварин – відповідно значно покращууючи апетит. До складу «Клінотоксилу» введено ряд складників (ноу-хау виробника), які здійснюють позитивний вплив на мікрофлору шлунково-кишкового тракту.
 • Унікальне поєднання алюмосилікатів, відібраних з чотирьох кар’єрів, які знаходяться на території Німеччини та завдяки іншим фізичним властивостям адсорбенту мікотоксинів «Клінотоксил», дозволяє досягнути унікальних результатів в тваринництві ;

Актуальною властивістю адсорбенту мікотоксинів «Клінотоксил» є відсутність протипоказань по використанню молока та м’яса під час застосування адсорбенту.

Умови зберігання

Зберігати в сухому, прохолодному місці.
Термін придатності – 12 місяців з дати виготовлення.

 

Протипоказання

 • У вказаних дозах (згідно вимог) “Адсорбент” не викликає у тварин побічної дії та ускладнень.
 • Забороняється застосовувати адсорбент в лікувальній дозі понад 5 днів.
 • Не застосовувати більш ніж 1% адсорбенту в складі добового раціону.

Спосіб застосування

Адсорбент мікотоксинів «Клінотоксил» застосовують сільськогосподарським тваринам і птиці для профілактики і лікування гострих і хронічних міко-, бактеріо- та фітотоксикозів, з проявленням у вигляді діареї (особливо у молодняка), цирозу печінки, нирково-печінкової недостатності , геморрагічного синдрому, іммунодепресії, порушення функцій розмноження (сперматогенез, зміни в тканинах репродуктивних органів, часті аборти і т.д.)

Адсорбент рекомендується застосовувати перед плановою вакцинацією та дегельмінтизацією, в погано провітрюваних приміщеннях або в період відгодівлі тварин кормами, в яких можуть утримуватись міко-, бактеріо-,та фітотоксини.

Строки очікування:

продукцію тваринництва після застосування адсорбенту можна використовувати в харчових цілях, без обмежень адсорбент мікотоксинів «Клінотоксил» застосовують разом з кормами в добовій дозі по наступній схемі:

Вид тварин Доза Профілактична доза Лікувальна доза
Свиноматки та хряки 0,1 – 0,5 % /т корму 1* кг/т постійно з кормом 2-3 кг/тону комбікорму 5 днів, потім переходити на профілактичну дозу
Підсисні поросята 1,5 – 1,7* кг/т до відлучення 2 – 2,5 кг/т протягом 5 днів.
Відлучені поросята 1,5 – 2*кг/ т постійно з кормом За 3 дні до відлучення та після відлучення 5 – 7 днів 2-3кг/т комбікорму
Свині на відгодівлі   1-2 кг/ т постійно з кормом 2-3 кг/т корму протягом 5 – 7 днів
ВРХ (400 – 450 кг) 0,03 – 0,05 г/ кг живої ваги 2 кг г/т постійно з кормом 3кг/т тваринам протягом 5 – 7 днів
Птиця 0,1 – 0,5 % / т корму

1 кг/т постійно з кормом

До 3 кг/т. протягом 3 днів, потім переходить на профілактичну дозу

 

 

Основные
Страна производительУкраина
Сфера использованияЖивотноводство, Птицефабрики
Упаковка
Вес20.0 (кг)
Информация для заказа
 • Цена: 1 748 грн./упаковка
Клинотоксил адсорбент микотоксинов 20кгКлинотоксил адсорбент микотоксинов 20кг
В наличии
1 748 грн./упаковка
Купить
+380986791050
 • +380506907480