Корзина
29 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380986791050
+380506907480
+380638286226
profsnab.com.ua
Корзина
ВУЛКАН ДЕЗИНФИЦИОННЫЙ РАСТВОР 20Л

ВУЛКАН ДЕЗИНФИЦИОННЫЙ РАСТВОР 20Л

  • В наличии
  • Код: 239

6 487 грн.

Купить
+380986791050
  • +380506907480
  • +380638286226
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики

Розчин зеленого кольору зі специфічним хвойним запахом. 
Склад 
1 л препарату містить діючі речовини (г):
алкілдиметилбензиламонію хлорид         - 238,0;
дидецилдиметиламонію хлорид            -   24,5;
глютаральдегід                    - 151,5.
Допоміжні речовини: терпінолен, дипентен, кислота лимонна, вода.
Фармакологічні властивості
АТС –vet класифікаційний код: QV07AV Технічні дезінфектанти.
Дезінфікуючий засіб має активну протимікробну дію по відношенню до грампозитивних та грамнегативних бактерій (Enterococcus hirae, Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus, Escherichia coli,  Proteus  vulgaris, Streptococcus suis, Pasteurella multocida gallicida, Campylobacter jejuni, Bordetella bronchiseptica, Mycoplasma hyosynoviae, проявляє віруцидну дію (грип птахів H5N1 (Orthomyxoviridae), ентеровірус ВРХ (Picornaviridae), РРСС (Arteriviridae), хвороба Гамборо (Birnaviridae), хвороба Марека (Herpesviridae), інфекційний бронхіт птахів (Coronaviridae), хвороба Ауєскі (Herpesviridae), хвороба Ньюкасла (Paramyxoviridae), міксоматоз (Poxviridae), ящур (Picornaviridae), вірус Тальфана icornaviridae), інфекційний гепатит м'ясоїдних (Adenoviridae), цирковірус свиней Тип 2 (Circoviridae), африканська чума свиней (Asfarviridae) та фунгіцидні властивості (Aspergillus fumigatus, Candida albicans).
Застосування
Засіб застосовують для проведення профілактичної та вимушеної дезінфекції об'єктів ветеринарно-санітарного нагляду, включаючи приміщення для утримання тварин і птиці, складських приміщень, технологічного обладнання, допоміжних об'єктів, санітарно-технічного обладнання, тари, спецодягу та транспортних засобів, а також для заповнення дезбар’єрів.
Дозування
Дезінфекцію проводять після ретельної механічної та санітарної очистки поверхонь об’єктів знезараження. Для дезінфекції використовують водні розчини препарату.
Робочі розчини готують шляхом додавання відповідних кількостей засобу до водопровідної води. Дезінфекцію робочими розчинами проводять вологим (зрошення, протирання, занурення) або аерозольним способом. 
Тварин з приміщення перед проведенням дезінфекції необхідно вилучити.
Для приготування розчинів відповідної концентрації виходять із наступних розрахунків, які наведені у таблиці.

Концентрація робочого розчину, %за препаратом                  Кількість препарату для приготування
                                                                                                     1 л робочого розчину                         10 л робочого розчину
                                                                                                  препарат, мл    вода, мл                               препарат, мл       вода, мл
0,2                                                                                                   2,0                      998,0                                           20,0                        9980
0,3                                                                                                   3,0                    997,0                                           30,0                        9970
0,5                                                                                                   5,0                    995,0                                           50,0                        9950
0,8                                                                                                   8,0                    992,0                                           80,0                        9920
1,0                                                                                                   10,0                    990,0                                           100,0                    9900
2,0                                                                                                   20,0                    980,0                                           200,0                    9800

Застосування методом розпилення:
Для профілактичної дезінфекції використовують 0,3 % водний розчин препарату з розрахунку 0,2 - 0,3 л на 1 м² площі. Експозиція становить мінімум 30 хвилин.
Для вимушеної дезінфекції при інфекційних захворюваннях бактеріальної та вірусної етіології та заключної дезінфекції використовують 0,2 - 0,8 % водний розчин препарату при витраті 0,2-0,4 л на 1 м2 площі. Експозиція складає 30 – 60 хвилин. 
Для дезінфекції у випадку санітарних проблем використовують 0,8 % робочі розчини препарату.
Дезінфекцію у випадку епізоотичних захворювань застосовують 1 % робочі розчини препарату. 
При грибкових інфекціях використовують 0,5 – 1,0 % робочі розчини препарату. Експозиція складає від 30 хвилин до 1 години.
При АЧС час експозиції для 0,5% розчину становить 1 годину, для 1 % розчину – 30 хвилин. Не змивати!
Застосування методом замочування:
Попередньо очищене обладнання замочують мінімум на 30 хвилин в 1% розчині препарату.
Застосування аерозольним методом (метод термального розпилення, приладом типу Dynafog).
Аерозольна дезінфекція повинна бути проведена протягом 24 - 72 годин перед надходженням тварин в приміщення.
Дози застосування при аерозольній дезінфекції, в тому числі методом гарячого туману: 1,25 мл препарату Вулкан для обробки 1 м3, що відповідає 4,4 л препарату Вулкан на приміщення площею 1000 м2 (приблизно 3500 м3).
При аерозольній обробці рекомендована мінімальна температура повітря 10 °С при відносній вологості 80 %. Приміщення має бути закритим і вхід в нього недоступний ні людям, ні тваринам. Витримувати оброблене приміщення слід не менше 4 годин. Після закінчення зазначеного часу, перед допуском до приміщення персоналу і тварин, провітрити приміщення протягом 2 годин.
Місця можливого накопичення залишків деззасобу (кормушки, поїлки і т.ін.) промивають водою. 
Для заповнення дезбар’єрів та дезкилимків використовують 1% робочий розчин препарату, який замінюють по мірі забруднення, але не рідше 1 -2 рази на тиждень.
Протипоказання
Не встановлені.
Застереження
Не застосовувати в присутності тварин і птиці. Обладнання та інвентар, які використовують при годуванні тварин та птиці (годівниці, корита, поїлки тощо) до початку вологої дезінфекції необхідно звільнити від залишків корму та води. Перед повторним використанням їх ополіскують чистою водою. 
Не сумісний з милами, аніонними поверхнево-активними речовинами, концентрованими розчинами хлору, окисниками. 
Спеціальні застереження для осіб і обслуговуючого персоналу
Не допускаються до роботи з засобом вагітні жінки та підлітки до 18 років. 
Роботи, пов’язані із приготуванням робочих розчинів засобу, персонал повинен виконувати у приміщеннях з припливно-витяжною вентиляцією або в таких, що добре провітрюються, забезпечених питною водою та каналізацією.
Всі електроприлади повинні бути вимкнені.
Всі роботи із засобом проводять із дотриманням заходів захисту органів дихання, шкіри та очей (спецодяг, універсальний респіратор, захисні окуляри, гумові рукавиці).
При випадковому потраплянні засобу в очі негайно промити їх водою протягом 10-15 хвилин. Звернутись до лікаря.
При появі ознак подразнення органів дихання необхідно припинити роботу із засобом, постраждалого негайно вивести на свіже повітря або в інше приміщення. Рот і носоглотку прополоскати водою, звернутись до лікаря.
У разі випадкового потрапляння препарату на шкіру, потрібно ретельно промити уражену ділянку проточною водою, після цього змастити шкіру пом'якшуючим кремом.
При випадковому потраплянні засобу в шлунок необхідно дати випити постраждалому декілька склянок води з 10-20 подрібненими таблетками активованого вугілля та звернутись до лікаря. Шлунок не промивати!
Забороняється палити, пити, приймати їжу під час виконання робіт з дезінфекції. Після закінчення роботи обличчя і руки слід вимити водою з милом. 
Форма випуску
Каністри з поліетилену високої щільності (HDPE) місткістю 5, 20 л та діжки 60, 200, 
1000 л. 
Зберігання
Зберігати в тарі виробника при температурі від от 5°С до 25°С у сухих, темних, вентильованих складських приміщеннях, окремо від продуктів харчування, кормів, запалюючих речовин, лугів, кислот, в місцях, недоступних для дітей.
Термін придатності – 3 роки. 

 

Основные
Производитель  Qalian
Страна производительФранция
Сфера использованияЖивотноводство, Клининговые компании, Предприятия ЖКХ, общественного питания, Птицефабрики
Основное назначение средствадезинфекция помещений, устранение запаха, устранение плесени, грибка, Моюще-дезинфицирующие средство, Для деталей, Для емкостей и тары, Для инвентаря
Объем20.0 (л)
Информация для заказа
  • Цена: 6 487 грн.
ВУЛКАН ДЕЗИНФИЦИОННЫЙ РАСТВОР 20ЛВУЛКАН ДЕЗИНФИЦИОННЫЙ РАСТВОР 20Л
В наличии
6 487 грн.
Купить
+380986791050
  • +380506907480
  • +380638286226